Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

HT Olomouc

Výsledek: 1. a 4. místo
Datum: 9.2.2013

Č   SKU ČAS ZÁPAS VÝSLEDEK  
1   A 8:00 A1 SIGMA ČERVENÍ - A3 1.FC VIKTORIE PŘEROV 1 : 2  
2   B 8:17 B1 SIGMA MODŘÍ - B2 FC SPARTA BRNO 3 : 1  
3   A 8:34 A4 MŠK ŽILINA - B3 FC VÍTKOVICE 0 : 1  
4   B 8:51 B4 FK NÁCHOD - B3 SFC OPAVA 2 : 0  
5   A 9:08 A5 AC SPARTA PRAHA A - A1 SIGMA ČERVENÍ 6 : 0  
6   B 9:25 B5 AC SPARTA PRAHA B - B1 SIGMA MODŘÍ 1 : 3  
7   A 9:42 A3 1.FC VIKTORIE PŘEROV - A4 MŠK ŽILINA 1 : 7  
8   B 9:59 B2 FC SPARTA BRNO - B4 FK NÁCHOD 2 : 3  
9   A 10:16 B3 FC VÍTKOVICE - A5 AC SPARTA PRAHA A 2 : 3  
10   B 10:33 B3 SFC OPAVA - B5 AC SPARTA PRAHA B 1 : 6  
11   A 10:50 A4 MŠK ŽILINA - A1 SIGMA ČERVENÍ 2 : 0  
12   B 11:07 B4 FK NÁCHOD - B1 SIGMA MODŘÍ 2 : 3  
13   A 11:24 B3 FC VÍTKOVICE - A3 1.FC VIKTORIE PŘEROV 1 : 1  
14   B 11:41 B3 SFC OPAVA - B2 FC SPARTA BRNO 1 : 4  
15   A 11:58 A5 AC SPARTA PRAHA A - A4 MŠK ŽILINA 4 : 3  
16   B 12:15 B5 AC SPARTA PRAHA B - B4 FK NÁCHOD 8 : 0  
17   A 12:32 A1 SIGMA ČERVENÍ - B3 FC VÍTKOVICE 4 : 4  
18   B 12:49 B1 SIGMA MODŘÍ - B3 SFC OPAVA 7 : 0  
19   A 13:06 A3 1.FC VIKTORIE PŘEROV - A5 AC SPARTA PRAHA A 7 : 4  
20   B 13:23 B2 FC SPARTA BRNO - B5 AC SPARTA PRAHA B 0 : 3  
POŘADÍ SKUPINY
SKUPINA A B SKORE RO SKUPINA B B SKORE RO
1. A1 SIGMA ČERVENÍ 1 5 : 14 -9 1. B1 SIGMA MODŘÍ 12 16 : 4 12
2. A3 1.FC VIKTORIE PŘEROV 7 11 : 13 -2 2. B2 FC SPARTA BRNO 3 7 : 10 -3
3. B3 FC VÍTKOVICE 5 8 : 8 0 3. B3 SFC OPAVA 0 2 : 19 -17
4. A4 MŠK ŽILINA 6 12 : 6 6 4. B4 FK NÁCHOD 6 7 : 13 -6
5. A5 AC SPARTA PRAHA A 9 17 : 12 5 5. B5 AC SPARTA PRAHA B 9 18 : 4 14
SK SIGMA OLOMOUC
1. FAIR-Play-Cup 2003 
PLAY OFF
ČAS 13:45 Uhr MINUT 1 x 18:00 min PAUZA 02:00 min
Č ČAS ZÁPAS O 9 A 10 MÍSTO VÝSLEDEK  
21 13:45 A1 SIGMA ČERVENÍ - B3 SFC OPAVA 6 : 3  
5. SKUPINA A   5. SKUPINA B
Č ČAS 1. SEMIFINÁLE VÝSLEDEK  
22 14:05 A5 AC SPARTA PRAHA A - B5 AC SPARTA PRAHA B 5 : 9  
1. SKUPINA A   2. SKUPINA B
Č ČAS 2. SEMIFINÁLE VÝSLEDEK  
23 14:25 B1 SIGMA MODŘÍ - A3 1.FC VIKTORIE PŘEROV 5 : 0  
1. SKUPINA B   2. SKUPINA A
Č ČAS ZÁPAS O 7 A 8 MÍSTO VÝSLEDEK  
24 14:45 B3 FC VÍTKOVICE - B2 FC SPARTA BRNO 2 : 3  
4. SKUPINA A   4. SKUPINA B
Č ČAS ZÁPAS O 5 A 6 MÍSTO VÝSLEDEK  
25 15:05 A4 MŠK ŽILINA - B4 FK NÁCHOD 3 : 0  
3. SKUPINA A   3. SKUPINA B
Č ČAS ZÁPAS O 3 A 4 MÍSTO VÝSLEDEK  
26 15:25 A5 AC SPARTA PRAHA A - A3 1.FC VIKTORIE PŘEROV 7 : 9  
PORAŽENÝ ZÁPAS 22   PORAŽENÝ ZÁPAS 23
Č ČAS FINÁLE VÝSLEDEK  
27 15:45 B5 AC SPARTA PRAHA B - B1 SIGMA MODŘÍ 4 : 3  
VÍTĚZ ZÁPAS 22   VÍTĚZ ZÁPAS 23
&l