Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Zápasy

ACS x Ústí nad Labem U17 (6:2 (3:1))

11.11.2018

11.11.2018 - 10:00 hodin   TCM Strahov   U 16 (dorost mladší ...


ACS x FK Kratonohy U17 (10:1 (4:1))

4.11.2018

4.11.2018 - 10:00 hodin   TCM Strahov   U 16 (dorost mladší ...


FK Náchod x ACS (0:13 (0:7))

11.11.2018

28.10.2018 - 12.15 hodin   1. máje 185, 547 01 ...


ACS x FK Kolín (11:0 (5:0))

24.10.2018

24.10.2018 - 12.30 hodin   TCM Strahov   U 16 (mladší dorost ...


ACS x Bohemians Praha 1905 (0:3 (0:2))

21.10.2018

21.10.2018 - 10:00 hodin   TCM Strahov   U 16 (dorost mladší ...


FK Mladá Boleslav x ACS (2:4 (1:2))

14.10.2018

14.10.2018 - 13.15 hodin   Městský stadión Mladá Boleslav, U Stadionu 1118, ...


ACS x FC Slovan Liberec (0:3 (0:1))

7.10.2018

7.10.2018 - 10.00 hodin   TCM Strahov   U 16 (mladší dorost ...


FC Hradec Králové x AC Sparta Praha (2:1 (0:1))

26.9.2018

26.9.2018 - 12.15 hodin   Areál SCM Bavlna, Veverkova ul. 1722/2a, 500 02 ...


ACS x FK Neratovice-Byškovice (10:0 (3:0))

23.9.2018

23.9.2018 – 10.00 hodin TCM Strahov   U 16 (mladší dorost ...


FK Čáslav x ACS (1:6 (0:2))

16.9.2018

16.9.2018 - 12.15 hodin Stadión pod Hrádkem, Sportovní areál Vodranty, Vodranty 1664, ...


ACS x Bohemians Praha 1905 (2:1 (0:1))

12.9.2018

12.9.2018 - 16.00 hodin TCM Strahov U 16 (mladší dorost ...


ACS x FK Jablonec (8:1 (5:1))

9.9.2018

9.9.2018 – 10.00 hodin  TCM Strahov   U 16 (mladší dorost ...


Dukla Praha x ACS (5:2 (2:2))

2.9.2018

FK Dukla Praha vs AC Sparta Praha 5:2 (2:2)   2.9.2018 - ...


FK Teplice U17 x ACS (MU) (2:0 (2:0))

28.8.2018

FK Teplice U17 x AC Sparta Praha 2:0 (2:0)   28.8.2018 - ...


ACS x MFK Chrudim U17 (MU) (2:1 (2:1))

26.8.2018

AC Sparta Praha vs MFK Chrudim (U17) 2:1 (2:1)     26.8.2018 - ...


ACS x FC Khamovniki (PU) (14:0 (6:0))

22.8.2018

TCM Strahov U 16 (dorost mladší „B")   Přípravné utkání (2 x 30 ...


ACS x FK Admira Praha U17 (MU) (7:1 (2:1))

12.8.2018

TCM Strahov U 16 (mladší dorost „B")   Mistrovské utkání (2 x 45 ...


ACS x Puskás Akadémia FC (5:0 (3:0))

4.8.2018

AC Sparta Praha vs Puskás Akadémia FC 5:0 (3:0)   Branky: Walter 2, ...


ACS x Finsko 02 (4:1 (2:0))

18.7.2018

AC Sparta Praha vs FINSKO 2002  4:1 (2:0)   18.7.2018 - 11.00 ...


ACS U16 - ACS U17 (PU) (1:4 (0:1))

2.8.2018

MÍSTO: TCM HŘIŠTĚ: tráva HRACÍ DOBA: 2x 45 minut  ...


ACS - SK České Budějovice (PU) (3:1 (1:0))

24.7.2018

MÍSTO: Třeboň HŘIŠTĚ: tráva HRACÍ DOBA: 45 + 40 minut  ...


FK Dukla Praha - ACS (PU) (2:4 (0:3))

17.1.2018

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


ACS - FC Slavia Karlovy Vary U17 (PU) (5:2 (3:1))

7.1.2018

MÍSTO: TCM Strahov HŘIŠTĚ: UMT HRACÍ DOBA: 2x 40 ...


AC Sparta - FK Pardubice (MU) (3:1 (2:0))

11.11.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


AC Sparta - FK Teplice (MU) (4:1 (1:0))

03.11.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FC Viktoria Plzeň - AC Sparta (MU) (1:2 (1:1) penalty)

26.10.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - Mostecký FK (MU) (10:0 (7:0))

21.10.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


SK Kladno - AC Sparta (MU) (0:4 (0:1))

15.10.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Hradec Králové (MU) (3:1 (2:1))

7.10.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FK Příbram - AC Sparta (MU) (2:11 (2:2))

28.8.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Slovan Liberec (MU) (6:0 (4:0))

23.9.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


SK Slavia Praha - AC Sparta (MU) (4:1 (1:1))

17.09.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Meteor Praha VIII (MU) (2:0 (0:0))

9.9.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Dukla Praha (PU) (3:2 (2:1))

30.8.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


Bohemians 1905 - AC Sparta (MU) (1:0 (0:0))

29.8.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Mladá Boleslav (MU) (3:1 (2:0))

26.8.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Dukla 2002 (PU) (1:2 (1:0))

23.8.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 40 ...


SK České Budějovice - AC Sparta (MU) (1:4 (0:2))

19.8.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - Paris Saint-Germain (PU) (7:0 (5:0))

10.8.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


SK Slavia Praha - AC Sparta (MU) (2:1 (1:1))

10.6.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Pardubice (MU) (3:1 (0:1))

6.6.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Mladá Boleslav (MU) (3:2 (1:1) penalty)

27.5.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FK Teplice - AC Sparta (MU) (1:0 (0:0))

24.4.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Hradec Králové (MU) (0:3 (0:1))

13.5.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - SK Slavia Praha (MU) (2:1 (1:1))

10.5.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FK Pardubice - AC Sparta (MU) (2:1 (1:1))

30.4.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Teplice (MU) (3:1 (1:0))

14.4.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FC Hradec Králové - AC Sparta (MU) (2:3 (0:1))

8.4.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Viktoria Plzeň (MU) (6:0 (3:0))

1.4.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FC Hradec Králové - AC Sparta (MU) (2:0 (0:0))

25.3.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FK Mladá Boleslav - AC Sparta (MU) (0:8 (0:2))

18.3.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


Bohemias 1905 /2002/ - AC Sparta (PU) (2:1 (1:1))

15.3.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - Bohemias 1905 (MU) (2:0 (1:0))

11.3.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


AC Sparta - Slovan Liverec (PU) (8:1 (3:1))

5.3.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - FC Opava (PU) (15:0 (4:0))

3.3.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


FK Dukla Praha - AC Sparta (PU) (1:4 (1:2))

22.2.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - Legia Warszawa (PU) (0:0 (0:0))

19.2.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - Admira Praha 2002 (PU) (3:3 (2:0))

9.2.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - ŠK Slovan Bratislava (PU) (1:2 (0:0))

5.2.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


Bohemias 1905 - AC Sparta (PU) (2:5 (1:2))

29.1.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - FK Příbram (PU) (3:0 (1:0))

22.1.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - SK České Budějovice (PU) (1:1 (0:0))

21.1.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - Bohemians 1905 r. 2002 (PU) (4:2 (1:0))

15.1.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


AC Sparta - FK Motorlet r. 2002 (PU) (3:0 (1:0))

8.1.2017

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


FK Teplice - AC Sparta (MU) (0:2 (0:2))

27.11.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - SK Slavia Praha (MU) (1:2 (0:0))

19.11.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


FK Pardubice - AC Sparta (MU) (0:1 (0:0))

13.11.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - Lotyšsko U14 (PU) (0:1 (0:0))

10.11.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


AC Sparta - FK Příbram (MU) (7:1 (5:1))

5.11.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


SK České Budějovice - AC Sparta (MU) (1:2 (1:1))

29.10.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: SCM ...


FC Viktoria Plzeň - AC Sparta (MU) (0:2 (0:1))

22.10.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Hradec Králové (MU) (1:0 (0:0))

15.10.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


AC Sparta - FK Mladá Boleslav (MU) (3:4 (1:2))

8.10.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - UMT HRACÍ DOBA: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


Bohemians Praha 1905 - AC Sparta (MU) (1:2 (0:2))

1.10.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FK Meteor Praha VIII - AC Sparta (MU) (6:0 (4:0))

28.9.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Meteor Praha VIII (MU) (7:1 (3:0))

24.9.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


Mostecký fot. klub - AC Sparta (MU) (0:3 (0:1))

17.9.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


SK Slavia Praha - AC Sparta (MU) (1:1 (0:1) penalty 4:3)

14.9.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Teplice (MU) (2:0 (1:0))

10.9.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - Mostecký fot. klub (MU) (9:0 (6:0))

7.9.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - SK České Budějovice (MU) (2:0 (2:0))

31.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Pardubice (MU) (0:0 (0:0) - penalty 4:3)

27.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Augsburg (PU) (2:1 (0:1))

21.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


FK Příbram - AC Sparta (MU) (1:8 (1:3))

20.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Dukla Praha (PU) (8:0 (4:0))

17.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Příbram (PU) (11:0 (5:0))

13.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FK Teplice (PU) (5:1 (0:1))

10.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - PSG Academy Canada (PU) (8:2 (3:2))

4.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva HRACÍ DOBA: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Viktoria Plzeň (PU) (5:1 (3:0))

2.8.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva Čas: 2x 35 ...


AC Sparta - Admira Praha 2002 (PU) (4:1 (0:0))

20.7.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva Čas: 2x 35 ...


AC Sparta - FC Bílovec (PU) (7:1 (3:1))

15.6.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 ...


FC MAS Táborsko - AC Sparta (MU) (2:20 (0:6/0:1/1:4/1:9))

8.6.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - FC Rokycany (MU) (19:2 (7:1/3:1/4:0/5:0))

5.6.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 ...


AC Sparta - FC Viktoria Plzeň (MU) (14:4 (5:1/2:0/5:1/2:2))

22.5.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 ...


FC Písek - AC Sparta (MU) (0:14 (0:4/0:4/0:4/0:2))

18.5.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - Tempo Praha (MU) (25:3 (2:1/9:0/10:0/4:2))

4.5.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - UMT Čas: 2x 30 minut    MÍSTO: TCM Strahov ...


SK Benešov - AC Sparta (MU) (2:27 (0:5/0:8/2:9/0:5))

1.5.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 ...


Bohemians 1905 - AC Sparta (PU) (2:3 (1:1))

30.4.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - přírodní tráva Čas: 2x 35 ...


SK Roudnice n.L. - AC Sparta (PU) (0:7 (0:2))

23.4.2016

HŘIŠTĚ: 10 + 1 - přírodní tráva Čas: 2x 35 ...


AC Sparta - Povltavská FA (MU) (13:2 (3:0/4:1/3:1/3:0))

20.4.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 ...


České Budějovice - AC Sparta (MU) (3:17 (0:3/1:4/1:9/1:1))

16.4.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 minut    MÍSTO: ...


AC Sparta - SK Slavia Praha (MU) (8:3 (3:2/0:0/4:0/1:1))

6.4.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - přírodní tráva Čas: 2x 30 ...


Bohemians 1905 - AC Sparta (MU) (1:10 (0:5/1:1/0:3/0:1))

2.4.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - umělá tráva Čas: 2x 30 ...


AC Sparta - SSV Jahn Regensburg (PU) (5:2 (3:2))

30.3.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva Čas: 2x 35 ...


AC Sparta - 1. SK Prostějov (PU) (9:0 (3:0))

18.3.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva Čas: 2x 35 ...


AC Sparta - Bohemians 1905 (PU) (6:1 (3:1))

13.3.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva Čas: 2x 35 ...


Bohemians 1905 - AC Sparta (PU) (1:1 (0:0))

24.2.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva Čas: 2x 35 ...


FK Dukla Praha - AC Sparta (PU) (2:5 (0:3/1:0/1:2))

23.2.2016

HŘIŠTĚ: 9+1 - umělá tráva Čas: 3x 20 ...


AC Sparta - FC Hradec Králové - PU (20:2 (4:2/4:2/9:0/3:0))

21.2.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - umělá tráva Čas: 2x 35 minut    MÍSTO: TCM ...


AC Sparta - FC Tempo (2002) - PU (6:2 (2:0/2:2/2:0))

14.2.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva Čas: 3x 25 minut    MÍSTO: TCM ...


AC Sparta - SK Slavia Praha - PU (3:0 (2:0))

11.2.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva Čas: 2x 35 minut    MÍSTO: Bílá ...


AC Sparta - FK Mladá Boleslav - PU (22:6 (5:2/7:0/6:2/4:2))

7.2.2016

HŘIŠTĚ: 7+1 - umělá tráva MÍSTO: TCM Strahov ...


AC Sparta - SK České Budějovice (PU) (8:1 (2:0/4:0/2:1))

31.1.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 Čas: 3x 25 minut  Povrch: umělá ...


FK Baník Sokolov - AC Sparta (PU) (0:8 (0:2/0:3/0:3))

16.1.2016

HŘIŠTĚ: 10+1 Čas: 3x 20 minut BRANKY:  1/3   ...


AC Sparta - rodiče U13 - PU (13:30 (3:15))

12.12.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 - umělá tráva BRANKY: Bareš 3x; Beránek 2x; Vydra 2x; Lehocký; ...


AC Sparta - FK Mladá Boleslav - PU (6:3 (4:2))

10.12.2015

HŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva BRANKY: Razetto 2x, Michl 2x, Komani, ...


AC Sparta - FK Poprad (2002) - PU (13:1 (3:1))

27.11.2015

ŘIŠTĚ: 10+1 - umělá tráva BRANKY: Nguyen 6x, Walter 3x, Mareš 2x, Lehocký, ...


AC Sparta - FC MAS Táborsko (MU) (37:1 (6:1/10:0/14:0/7:0))

8.11.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Vydra 7x Razetto 7x Lehocký 4x, Komani 4x Walter 4x, Boček 3x, ...


FC Rokycany - AC Sparta (MU) (2:23 (1:4/0:6/1:7/0:6))

1.11.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Lehocký 4, Razetto 3, Ulrich 3, Petržílka 2, Beránek 2, ...


AC Sparta - FC Písek (MU) (26:2 (11:0/3:1/8:1/4:0))

25.10.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY:   


FC Viktoria Plzeň - AC Sparta (MU) (1:9 (0:4/0:2/0:2/1:1))

18.10.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: 2x Walter, Razetto, Lehocký, Komani, Mareš, Vydra, Rubín, ...


AC Sparta - 1.FK Příbram (MU) (18:2 (1:0/5:0/11:1/1:1))

11.10.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: 3x Walter, 2x Razetto, 2x Michl, 2x Lehocký, 2x Penxa, 2x ...


FC Tempo Praha - AC Sparta (MU) (2:15 (1:2/0:2/1:5/0:6))

3.10.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Razetto 4x, Beránek 3x, Walter 3x, Boček 2x, Kadlec, Eiselt, ...


AC Sparta - SK Benešov (MU) (22:4 (4:1/4:1/6:1/8:1))

24.9.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Lehocký 4x, Nguyen 3x, Walter 2x, Mareš 2x, Vydra 2x, ...


Povltavská FA - AC Sparta (MU) (0:45 (0:10/0:15/0:11/0:9))

20.9.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Walter 8x, Boček 5x, Mareš 5x, Kaufman 4x, Rubín 4x, Michl ...


Bohemians Praha 1905 - AC Sparta (PU) (0:8 (0:6/0:2))

16.9.2015

HŘIŠTĚ: 10+1 BRANKY: Lehocký 2x, Beránek, Walter, Kaštánek, Petržilka, Mareš, ...


AC Sparta - SK Dynamo Č.Budějovice (MU) (27:2 (5:0/7:1/7:0/8:1))

13.9.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Vydra 6x, Lehocký 5x, Beránek 4x, Boček 3x, Mareš 2x, Komani ...


SK Slavia Praha - AC Sparta (MU) (2:5 (0:2/1:0/0:2/1:1))

2.9.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Razetto 2x, Lehocký, Beránek, Rubín


AC Sparta - Bohemians Praha 1905 (MU) (12:2 (6:1/1:1/3:0/2:0))

26.8.2015

HŘIŠTĚ: 7+1 BRANKY: Razetto 3x, Kabongo 3x, Komani 2x, Kadlec, Lehocký, Nguyen, ...


AC Sparta - FC Zbrojovka Brno (PU) (19:2 (5:0/2:1/6:0/6:1))

23.8.2015


FC Hradec Králové - AC Sparta (PU) (4:9 (1:4/0:2/0:2/3:1))

19.8.2015


AC Sparta - FC Slovan Liberec (PU) (19:2 (1:1/9:0/3:0/6:1))

16.8.2015


AC Sparta - SK Slavia Praha (PÚ) (12:4 (6:1/2:2/2:0/2:1))

8.8.2015


AC Sparta - FK Teplice (PÚ) (14:4 (3:2/2:1/3:1/6:0))

29.7.2015


AC Sparta - Povltavská FA (MU) (41:0 (11:0/10:0/5:0/15:0))

7.6.2015


AC Sparta - FK Příbram (MU) (32:2 (5:0/6:0/10:1/11:1))

4.6.2015


AC Sparta - FC Tempo Praha (MU) (13:3 (4:0/3:0/4:1/2:2))

31.5.2015


AC Sparta - FC Viktorie Plzeň (MU) (14:3 (1:1/2:0/7:2/4:0))

17.5.2015


AC Sparta - FC MAS Táborsko (MU) (30:0 (12:0/4:0/7:0/7:0))

14.5.2015


AC Sparta - SK Slavia Praha (MU) (5:5 (0:1/2:2/2:0/1:2))

3.5.2015


AC Sparta - Bohemians 1905 (MU) (12:5 (4:1/2:2/4:1/2:1))

26.4.2015


AC Sparta - SK Č. Budějovice (MU) (32:1 (8:0/7:0/12:0/5:1))

18.4.2015


AC Sparta - FC Rokycany (MU) (25:0 (8:0/2:0/8:0/7:0))

14.4.2015


AC Sparta - FC Písek (MU) (33:2 (8:1/5:0/8:1/12:0))

5.4.2015


AC Sparta - FK Dukla Praha (PU) (8:4 (3:1/2:1/0:1/3:1))

1.4.2015


AC Sparta - SK Benešov (MU) (34:0 (7:0/9:0/8:0/10:0))

29.3.2015


AC Sparta - FC Slovan Liberec (PU) (22:2 (10:0/4:0/4:1/4:1))

21.3.2015


AC Sparta - FK Příbram (PU) (37:4 (10:1/8:0/7:3/12:0))

14.3.2015


AC Sparta - FK Baník Sokolov (PU) (19:1 (5:0/3:1/6:0/5:0))

11.03.2015


AC Sparta - AS Trenčín 2003 (PU) (15:5 (3:1/3:1/3:2/6:1))

25.01.2015


AC Sparta - FC Zbrojovka Brno 2003 (PU) (18:8 (6:4/4:2/2:2/6:0))

25.01.2015


AC Sparta - FK Ml. Boleslav 2003 (PU) (20:1 (5:0/7:0/3:0/5:1))

17.1.2015


AC Sparta - Bohemians 1905 2003 (PU) (5:3 (0:0/0:1/3:1/2:1))

15.1.2015


AC Sparta - Bohemians 1905 2002 (PU) (3:5 (1:1/1:1/1:1/0:2))

15.1.2015


TU - Tachov 2015 (1. místo)

10.1.2015

5-0-0     15 bodů     33:6


AC Sparta - FC Tempo Praha 2002 (PU) (14:4 (7:0/2:2/1:1/4:1))

30.11.2014


TU - Teekanne Cup 2014 (1. místo)

22.11.2014

8-1-0     25 bodů     20:3


TU - Ostrava - Memoriál E. Hadamczika (1. místo)

15-16.11.2014

9-0-0     27 bodů     56:17


AC Sparta Praha - Povltavská FA (MU) (36:2 (21:0))

9.11.2014


AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc (PU) (8:11 (2:3/4:4/2:1/0:3)))

7.11.2014


AC Sparta Praha - FC Tempo Praha (MU) (17:2 (4:0/5:0/4:0/4:2))

04.11.2014


FK Příbram - Sparta Praha (MU) (4:26 (1:7/1:6/2:8/0:5))

23.10.2014


AC Sparta Praha - SK Slavia Praha (MU) (15:1 (4:1/3:0/3:0/5:0))

15.10.2014


Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha (MU) (2:16 (1:8/0:2/1:4/ 0:2))

12.10.2014


AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice (MU) (26:3 (10:0/3:0/10:0/3:3))

5.10.2014


FC Rokycany - AC Sparta Praha (MU) (1:23)

29.09.2014

8. kolo Česká liga žáků U-12 - Skupina A


AC Sparta Praha - FC Písek (MU) (27:1)

21.09.2014

7. kolo Česká liga žáků U-12 - Skupina A


SK Benešov - AC Sparta Praha (MU) (1:28)

14.09.2014

6. kolo Česká liga žáků U-12 - Skupina A


AC Sparta Praha - Viktoria Plzeň (MU) (18:4)

07.09.2014

5. kolo Česká liga žáků U-12 - Skupina A


MAS Táborsko - AC Sparta Praha (MU) (1:36 (1:15))

30.08.2014

4. kolo Česká liga žáků U-12 - Skupina A


AC Sparta Praha- FK Meteor Praha (13:10 (2:3/3:2/3:1/5:4))

16.10.2013


AC Sparta Praha- SK Benešov (15:9 (6:2, 3:2, 6:5))

6.10.2013


AC Sparta Praha- FC Hradec Králové (8:7 (5:1, 1:2, 1:2, 1:2))

28.9.2013


FC Hradec Králové- AC Sparta Praha (16:18 (1:6/ 8:7/ 7:5))


Sparta- Meteor 2002 (7+1) (5:5)


Sparta- Meteor 2002 (5+1) (17:4 (6:2/ 11:2))


ACS-Tachov ´01 - 7+1 (9:1 )

12.08.2013

hráno 1x20 min na jedno hřiště


ACS-Tachov ´01 - 5+1 (15:2 (9:2,6:0))

12.08.2013

hráno 2x20 min na jedno hřiště


ACS-Cheb ´01 - 7+1 (9:1 (3:1, 6:0))

11.8.2013

hráno 2x 20 min na jedno hřiště - soustředění Tachov


ACS-Cheb ´01 - 5+1 (25:7 (11:0,4:2,7:3,3:3))

11.8.2013

hráno 2 x 20 min na dvě hřiště - soustředění Tachov


TU Příbram ´02 (6. místo)

9.6.2013


MU ACS-Slávie (16:8 (4:1,2:0/0:1,0:1/2:1,1:0/4:2,3:2))

5.6.2013


TU Europoussins Pleudihen (12. místo)

1.-2.6.2013


MU Braník ´03 - ACS ´04 (4:34)

18.5.2013

Vzhledem k naší účasti na turnaji v Rakousku odehralo MU proti ABC Braník družstvo našich ...


VT Gabensdorf ´02 (2.místo)

18.5.2013


VT Gabensdorf ´03 (3. místo)

19.5.2013


MU ACS - Bohemians (15:9)

11.5.2013


MU Dukla-ACS (10:23 (1:4,1:1/1:2,1:1/1:5,2:3/3:3,0:4))

5.5.2013


TU Říčany (2. místo)

1.5.2013


VT Vítkovice (11. místo)

27.4.2013


MU ACS-Motorlet ´02 (18:8 (2:1,1:2,2:2,4:2))

20.4.2013

po našem MU s ´03 Motorletu jsme na jednom hřišti ještě odehráli zápas proti ´02 ...


VT Rainbow-cup Zwenkau (7. místo)

28.4.2013

Základní skupina : ACS - Eintracht Frankfurt      3:1 ACS - HJK ...


PU ACS -ČAFC ´02 7+1 (10:5 (3:2, 7:3))

25.4.2013

2x20 min na jednom hřišti


PU ACS - ČAFC ´02 5+1 (19:8 (6:2,2:2/8:1,3:3))

25.4.2013

2x 20 min na dvou hřištích


MU Meteor (39:15)

24.4.2013

mistrovský zápas proti Meteoru odehrálo družstvo U9 děkujeme jim za výborný výkon


MU ACS - Motorlet ´03 (26:15 (4:2,5:1/2:0,4:3/1:3,0:1/4:2,6:3))

20.4.2013


MU Tempo - ACS (15:25 (2:3,0:5/2:2,1:4/2:3,2:3/5:1,1:4))

10.4.2013


MU ACS - Admira ´02 (30:9 (6:1,3:4,6:1,2:3/0:0,1:0,8:0,3:0))

6.4.2013

po našem MU s ´03 Admiry jsme ještě sehráli na jednom hřišti MU proti o rok starším ...


MU ACS - Admira ´03 (37:14 (7:0,3:0/2:5,7:2/4:3,1:1/6:1,7:2))

6.4.2013


ACS - Hradec Králové (18:32 ( 3:6,3:3/2:5,4:3/1:4,1:4/1:3,3:4))

30.3.2013


ACS- FK Louny ´02 (47 : 5 (20:2/ 21:2/ 6:1))

16.3.2013


PU ACS - ČAFC ´02 (28:25 (3:0,2:1/4:2,7:0/2:5,3:2/3:6,4:9))

10.3.2013

Hráno na dvou hřištích větších nestandartních rozměrů pro soutěž 5+1 hrací doba 4x 20 ...


HT Regensburg (1. místo)

2.3.2013

základní skupina : ACS - SSV Jahn Regensburg     5:0 ACS - RSV Ittling ...


HT Most ´02 (1. a 3. místo)

16.2.2013

ACS RUDÁ - FK Baník Most A     3:1             ...


HT Olomouc (1. a 4. místo)

9.2.2013

...


PU ACS - ABC Braník ´02 (22:18 (1:3,6:0/3:6,3:1/8:4,1:4))

1.2.2013

hráno na dvou hřištích 5+1 doba 3 x 20 min


HT Motorlet ´02 odpoledne (3. místo)

2:2.2013

ACS - Roztoky      15:0 ACS - Dubeč         2:3 ACS ...


HT Motorlet ´02 dopoledne (1. místo)

2.2.2013

ACS - Kladno    5:0 ACS - Motorlet   6:1 ACS - Meteor     ...


PU Teplice - ACS (33:38)

27.1.2013

hala na Stínadlech, povrch taraflex, hrací doba 120 minut


HT Pardubice ´03 odpoledne (1. místo)

19.3.2013

ACS - Chrudim          8:0 ACS - ...


HT Pardubice ´03 dopoledne (1. místo)

19.1.2013

ACS - Havlíčkův Brod   10:0 ACS - Česká Třebová    8:0 ...


HT Brno ´03 (2. místo)

13.1.2013

ACS - Brno 4:10 ACS - Žilina 2:4 ACS - Petržalka  5:0 ACS - Sparta Brno ...


HT Heřmanův Městec ´02 (1. místo)

16.12.2012

    Konečné pořadí Heřmanův ...


HT Jablonec ´03 (3. místo)

8.12.2012

ACS - Motorlet 0:2 ACS - Mladá Boleslav 5:1 ACS - Jablonec"C" 2:1 ACS - Jablonec ...


HT Neratovice ´02 (1. místo)

8.12.2012

ACS - Kralupy 10:0 ACS - Beroun   7:2 ACS - Děčín     ...


PU ACS - FŠ Třebíč ´02 (21:21 (10:6, 6:13, 5:2))

24.11.2012

hráno 5+1 na dvou hřištích hrací doba 1x30 min + na jednom hřišti 1x20 min


PU ACS-ČAFC´02 (21:12 (7:6,9:2,5:4))

24.11.2012

hráno 5+1 na dvou hřištích hrací doba 1x30 min + na jednom hřišti 1x20 min


MU Háje ´02 (23:16 ( 4:3,2:2/4:5,6:2/7:3,1:1))

17.11.2012

ACS jedno hřiště ´03 a druhé hřiště ´02


MU ACS Háje ´03 (41:13 ( 6:1,2:4/6:1,4:0/11:1,2:6))

17.11.2012

ACS jedno hřiště ´03 a druhé hřiště ´04


MU ČAFC-ACS (2:16 (0:8,0:3, 2:5))

11.11.2012


PU ACS Baník Most ´02 7+1 (1:2)

3.11.2012

hráno ve formátu 7+1 na jedno hřiště doba hry 1x30 min


PU ACS-Baník Most ´02 5+1 (23:24 ( 2:6, 6:2/2:2,4:3/2:9,7:2))

3.11.2012

hráno ve formátu 5+1 na dvě hřiště doba hry 3x15 min


MU ACS-ABC Braník (80:8 (20:0,8:1/14:3,8:2/22:0,8:2))

3.11.2012


MU Bohemians-ACS (5:33 (1:2,1:7/1:6,0:2/0:6,2:10))

28.10.2012


PU ČAFC ´02 (36:17 /1:2,6:1/6:0,3:7/7:0, 2:3/7:0,4:4))

23.10.2012


ACS - Dukla (23:8 (7:2,1:3,3:2,3:0,5:1,4:0))

20.10.2012


MU Meteor - ACS (3:53 (0:9,0:10/0:8,1:10/1:11,1:5))

13.10.2012


PU Meteor ´02 (18:24 (4:0,1:4/1:5,2:1/5:1,0:4/1:6,4:3))

9.10.2012


TU Brno (1. a 2. Místo)

6.10.2012

CELKOVÉ POŘADÍ ...


MU Motorlet-ACS (10:29 (2:6,0:4/1:8,0:3/3:3,4:5))

3.10.2012


TU Teplice (1. Místo)

30.9.2012

Výsledky : ACS - Spartak Trnava           4:0 ACS - Wroclaw ...


MU ACS - Tempo (33:12 ( 5:3,5:1/4:2,8:0/4:4,7:2))

26.9.2012


MU Admira - ACS (4:38 (0:7,0:1/0:2,2:12/0:6,2:4/0:2,0:4)

23.9.2012


MU ACS - Slávia (16:13 (2:4,3:1,4:4,4:0,2:2,1:2))

15.8.2012


TU Vítkovice (1. Místo)

9.9.2012

DOMINO CUP 2012 – VÍTKOVICE /roč. 2003/  Celkové pořadí 1. AC SPARTA ...


MU Viktoria Žižkov - ACS (6:39 (1:4,0:9/0:7,2:8/1:6,2:5))

8.9.2012

Za příjemného fotbalového počasí jsme odehráli první mistrovské utkání na hřišti v ...


ACS - ABC Braník ´02 ()

4.9.2012

PU v TC Strahov  AC Sparta Praha - ABC Braník ´02  hráno systémem 5+1 na ...


PU Benešov ´02 ()

26.8.2012

Přátelské utkání ACS - SK Benešov ´02 ve formátu 5+1 na dvě hřiště hrací doba ...


TU Žatec U11 (4.místo)

25.8.2012

Výsledky základní skupina: ACS - Viktoria Plzeň B U11      4:0 ACS - ...


TU Budapest U11 (7.místo)

19:8.2012

O víkendu jsme úspěšně odehráli náročný a kvalitně obsazený zahraniční turnaj v ...


TU Kácov (3. místo)

17.8.2012

Souhrn výsledků jednotlivých zápasů : ACS - Vlašim "A" 4:0 ACS - Suchdol ...


Turnaj Tempo 1. místo (62:10)

23.6.2012

Výsledky: Děčín 11:2,Motorlet 11:4,Hradec Králové 10:2,Slavia bílá 6:0,Bohemians 1905 ...


Turnaj Vimperk 1. místo (75:8)

23.6.2012

Výsledky: Domažlice 9:0,Prachatice 5:2,Soběslav 19:0,Vimperk 12:1,Táborsko 7:4,semifinále ...


Turnaj Bílina 1. místo (61:3)

20.-21.6. 2012

Výsledky: Bílina 15:0,Most 12:0,Hradec nad Moravicí 15:1,semifinále Teplice 10:1,finále ...


Turnaj Hradec Králové 1. místo (184:21)

16.-17.6. 2012

Výsledky:Beroun 41:2,Wroclav 20:2,Motorlet 18:3,Vysoké Mýto 31:0,Prostějov 18:4,čtvrtfinále ...


AFK Podolí-Sparta (5:69)

13.6.2012

...


Turnaj Německo 2. a 18. místo (74:17)

9.-10. 6. 2012

Sparta A: Borusia Nonchengladbach 3:1,Jugen Academy 3:0,FC Ausburg 1:2,MSV Duisburg 2:1,SV ...


Sparta-FC Háje (78:6)

5.6.2012

Výsledky: ...


ČAFC-Sparta (2:57)

3.6.2012

Výsledky: ...


Sparta-FK Žatec 02 (54:14)

27.5.2012

Výsledky: ...


Sparta-Braník (99:1)

23.5.2012

Výsledky: ...


Aritma-Sparta (6:69)

18.5.2012

Výsledky: ...


Turnaj Trenčín 1. a 2. místo (139:18)

12.-13.5. 2012

Sparta A: Martin 5:0,B.Bystrica 5:0,Petržalka 8:0,Trenčín B 5:0,Senica 9:0,Slovan Bratislava ...


Sparta-Bohemians 1905 (35:12)

9.5.2012

Výsledky: 4:2,10:2,6:0,5:1,5:3,5:4. ...


Turnaj Meteor 02 1.a 2. místo (53:16)

8.5.2012

Sparta A : Meteor 6:0,Sparta B 2:6,Vršovice 4:2,Admira 4:0,Střešovice 1:0,V.Žižkov B ...


Dukla-Sparta (5:36)

5.5.2012

Výsledky: ...


Sparta-Bohemians 1905 02 (19:21)

29.4.2012

Výsledky: ...


Sparta-Viktoria Žižkov (56:2)

28.4.2012

Výsledky: 11:1,14:0,12:0,8:0,7:0,4:1. ...


Sparta-Mladá Boleslav 02 (47:19)

22.4.2012

Výsledky: ...


Sparta-Tempo (50:9)

21.4.2012

Výsledky: ...


Motorlet-Sparta (10:42)

14.4.2012

Výsledky: ...


Turnaj Brusel 5. místo (17:5)

8.4.2012

Výsledky: FC Vise 2:0,Standart Lierge 2:1,AC Milan 1:1,FC Branois 5:0,osmifinále FC Valencienes ...


Sparta-Admira (45:5)

4.4.2012

Výsledky: ...


Meteor-Sparta (5:53)

31.3.2012

Výsledky: ...


Aritma 02-Sparta (3:22)

30.3.2012

Výsledky: ...


Sparta-Bohemians 1905 r. 02 (3:3)

28.3.2012

Výsledky: ...


Sparta-Jičín 02 (32:15)

25.3.2012

Výsledky: ...


Sparta-Slavia (32:12)

24.3.2012

Výsledky: ...


Sparta-Příbram 02 (37:16)

18.3.2012

...


Sparta-Dukla 02 (35:15)

17.3.2012

Výsledky: ...


Sparta-Meteor 02 (39:10)

11.3.2012

Výsledky: 6:3,3:0,6:1,7:2,9:0,4:1,1:2,3:1. ...


Sparta-Neratovice 02 (27:7)

10.3.2012

Výsledky: ...


Turnaj Neratovice 02 1. a 2. místo (34:15)

4.3.2012

Sparta A: Kladno 7:2,Neratovice 1:3,Brandýs 4:1,semifinále Příbram 1:0,finále Sparta B 3:3 ...


Sparta-SK Lipence 02,03 (67:6)

3.3.2012

Výsledky: ...


Turnaj Roudnice 02 1. a 2. místo (44:6)

26.2.2012

Sparta A: Roudnice A 6:0,Teplice A 2:1,Děčín 2:0,semifinále Roudnice B 6:0,finále Sparta B ...


Sparta-Roudnice 02,03 (43:4)

25.2.2012

Výsledky: ...


Turnaj Uniqa Cup 1. místo (45:3)

19.2.2012

Výsledky:Zbrojovka Brno 7:2,AS Trenčín 7:0,FC Tempo 6:0,Spartak Trnava 5:0,SK Slavia černí ...


Sparta-SK Kladno 02 (41:20)

18.2.2012

...


Turnaj Zličín 1.a 2. místo (63:27)

11.2.2012

Sparta A : Sparta B 7:9,FK Teplice 5:4,Ústí nad Labem 8:1,Viktoria Plzeň 12:2. Sparta B ...


Turnaj Jablonec 02 2. místo (15:7)

11.2.2012

Výsledky: FAPV Děčín 6:0,Jablonec I 2:1,Náchod 1:3,Mladá Boleslav 4:1,semifinále Forward ...


Turnaj Prešov 1. místo (59:10)

3.-5.2. 2012

Kompletní výsledky a umístění najdete na www.4sport.sk     ...


Turnaj Kolín 02 3. a 6. místo (9:14)

28.1.2012

Sparta bílá: Slavia 0:4,Poděbrady 2:1,Kolín modrá 2:1,semifinále Kolín bílá 0:1,o ...


Turnaj Teplice 1. a 1. místo (92:7)

21.-22.1.2012

  Sobota: Baník Ostrava 11:0,FC Tempo 4:0,Baník Most 11:0,Eintrach Dortmund ...


Turnaj Neratovice 02 1. a 6. místo (30:15)

15.1.2012

Sparta A : Žatec 0:0,Tempo 2:0,Neratovice 4:0,semifinále Beroun 1:1 pk 3:2,finále Meteor ...


Sparta-Bohemians 1905 r. 02 (17:14)

14.1.2012

Výsledky: ...


Sparta-SK Jičín 02 (30:11)

8.1.2012

Výsledky: ...


Turnaj Neratovice 02 2.a 4. místo (36:10)

11.12.2011

Sparta A: Veltěž A 2:1,Veltrusy 7:0,Neratovice 3:3,semifinále Brandýs 3:0,finále Neratovice ...


Turnaj Neratovice 03 1.a 2. místo (45:11)

10.12.2011

Sparta A: Motorlet 5:0,Brandýs 3:1,Neratovice 6:1,semifinále Mladá Boleslav 4:0,finále Sparta ...


Turnaj Zličín 1.a 2. místo (63:15)

4.12.2011

Sparta A : Sparta B 3:3,Ústí 2:1,Plzeň 5:0,Žižkov 11:0,Teplice 3:2. Sparta B : Sparta A ...


Turnaj Jablonec 02 5. místo (11:4)

3.12.2011

Výsledky: Jablonec A 2:2,Děčín 0:0,Šenov 1:1,Liberec 2:0,Hradec Králové 6:1. ...


Sparta-Meteor r. 2002 (38:13)

26.11.2011

Výsledky: ...


Turnaj Chomutov 1. a 1. místo (24:9)

20.11.2011

Výsledky dopoledne: Bohemians 1905 2:0,Slavia 2:0,Dukla 3:1,Žatec 3:1,Kladno 1:4. ...


Sparta-PFA 02 (49:4)

19.11.2011

Výsledky: ...


Turnaj Meteor r.2002 (53:13)

17.11.2011

Sparta A : Ústí 2:1,Tempo 2:0,Admira 3:2,Děčín 8:0,semifinále Jičín 3:2,finále Admira ...


Sparta-Viktorka Žižkov 02 (37:10)

13.11.2011

Výsledky: ...


Sparta-ČAFC (56:4)

12.11.2011

Výsledky: ...


ABC Braník-Sparta (7:61)

6.11.2011

Výsledky: ...


Sparta-FK Kolín 02 (41:23)

30.10.2011

Výsledky: ...


Sparta-Aritma (109:4)

26.10.2011

Výsledky: ...


Sparta-FC Tempo r. 02 (37:11)

23.10.2011

...


Bohemians 1905 r.03-Sparta (3:30)

22.10.2011

Výsledky: 0:5,2:5,0:4,1:6,0:6,0:4. ...


Sparta-Motorlet 02 (64:15)

16.10.2011

Výsledky: ...


Sparta-Dukla Praha (28:7)

15.10.2011

Výsledky: ...


Sparta-SK Vršovice r. 02 (44:19)

9.10.2011

Výsledky: ...


Viktoria Žižkov-Sparta (3:56)

8.10.2011

Výsledky: 0:11,0:4,0:12,1:12,2:7,0:10. ...


FC Tempo-Sparta (5:36)

2.10.2011

Výsledky: 0:4,0:8,1:7,0:6,1:4,3:7.     ...


Sparta-Meteor r. 02 (28:9)

1.10.2011

Výsledky: 3:0,3:2,5:0,0:0,2:0,6:3,1:3,8:1.     ...


Turnaj Meteor 2002 (36:14)

28.9.2011

Sparta A : Tempo B 3:3,Střešovice 2:1,Meteor 0:1,Viktoria Žižkov 3:1,Kolín 0:2,Děčín 1:1 ...


Sparta-Motorlet (45:7)

24.9.2011

Výsledky: 7:0,12:2,9:1,6:2,6:0,5:2.     ...


Sparta-Podolí (69:2)

20.9.2011

Výsledky: 11:1,9:1,10:0,14:0,10:0,15:0.     ...


Sparta-Neratovice 2001,2002 (34:27)

18.9.2011

Výsledky: 4:1,2:1,12:2,4:6,3:4,2:2,2:7,5:4.     ...


Admira-Sparta (8:26)

17.9.2011

Výsledky: 2:1,0:6,0:3,0:6,1:5,5:5.     ...


Sparta-SK Štěkeň (88:4)

11.9.2011

Výsledky: ...


Sparta-Meteor (68:3)

10.9.2011

Výsledky: 7:0,11:0,15:0,11:0,13:2,11:1.     ...


Háje-Sparta (4:63)

7.9.2011

Výsledky: 0:13,1:13,1:10,0:7,0:11,2:9.     ...


Slavia-Sparta (11:31)

4.9.2011

Výsledky: 3:5,0:7,0:7,2:5,2:3,4:4.     ...


Turnaj Braník r. 2002,2. a 6. místo (39:14)

29.8.2011

Sparta A : Meteor 1:1,Zličín 6:1,Tempo 03 4:3,Kladno 03 1:1,Brandýs 0:2,o 5. místo Kolín ...


Sparta-SK Kladno (59:10)

27.8.2011

Výsledky: 7:0,9:1,7:3,5:2,9:2,7:1,6:1,9:0.     ...


Sparta-Sezimovo Ústí 02,03 (28:19)

25.8.2011

Výsledky: 4:2,4:3,4:2,5:3,3:2,3:3,4:3,1:1.     ...


Turnaj Donovaly 1. a 2. místo (47:5)

20.8.2011

Výsledky: Ružomberok 4:0,Trnava 8:2,Dukla Banská Bystrica 4:0,Bardejov 11:0,Žiar nad ...


Sparta-Brandýs n/Labem 02 (60:6)

17.8.2011

Výsledky: 5:0,7:1,10:0,3:0,10:2,14:1,7:1,4:1.     ...


Sparta-Bohemians 1905 r. 02 (9:18)

16.8.2011

Výsledky: 1:1,5:2,1:1,0:3,0:4,1:4,1:2,0:1.     ...


Turnaj Teplice 1. a 2. místo (90:12)

11.-12.6. 2011

  Sparta rudá: Kladno 3:1,Teplice I 3:1,Slavia II 5:2,Bohemians 1905 2:0,Hradec ...


Turnaj SK Smíchov 02 2. a 3. místo (43:24)

5.6. 2011

  Sparta A: Zbraslav 3:7,Dukla 7:1,Podolí 7:3,semifinále Sparta B 3:4 pk,o 3. místo ...


SK Slavia-AC Sparta (13:21)

4.6.2011

  Výsledky: 2:6,0:2,1:3,3:3,3:6,4:1.     ...


Turnaj Vimperk 1. a 2. místo (116:18)

28.5.2011

  Sparta A: Loko České Budějovice 5:0,FC Písek 7:0,FC Vimperk 4:1,Sparta B 3:6,FC ...


Sparta-Braník r. 02,03 (54:9)

25.5.2011

  Výsledky: 12:2,10:3,14:1,6:2,6:0,6:1.     ...


Sparta-Sparta r.02 (7:12)

22.5.2011

  Výsledky: 4:4,3:8.     ...


FK Bohemians Praha-Sparta (5:44)

21.5.2011

    Výsledky: 0:3,3:8,1:6,1:9,0:10,0:8.   ...


Sparta-Motorlet 02 (60:14)

15.5.2011

  Výsledky: 10:1,10:1,6:1,8:2,7:2,7:0,4:4,8:3.     ...


Sparta-Motorlet 03 (66:7)

8.5.2011

    Výsledky: 7:0,9:0,10:1,8:1,9:0,7:1,10:1,6:3.   ...


Sparta-Podolí 02,03 (63:7)

7.5.2011

  Výsledky: 16:0,14:0,19:0,4:2,4:5,6:0.     ...


Sparta-Ďáblice+Sparta 02 (44:14)

1.5.2011

  Výsledky: Ďáblice 5:3,8:0,7:1,8:0.  Sparta 02 ...


ČAFC 02,03-Sparta (8:44)

30.4.2011

  Výsledky: 2:7,0:10,3:11,1:9,2:4,0:3.     ...


FK Admira-Sparta (7:40)

17.4.2011

  Výsledky:3:4,1:9,0:11,2:5,0:6,1:5.     ...


Sparta-Výběr kraje (18:3)

16.4.2011

    Výsledky. 11:2,7:1.   ...


Sparta-FC Tempo (20:11)

13.4. 2011

    Výsledky: 4:2,1:1,2:3,2:2,7:2,4:1.   ...


Sparta-Sparta 2002 (29:33)

10.4.2011

    Výsledky: 9:1,3:2,4:1,3:6,2:4,2:7,3:4,3:8.   ...


Sparta-Bohemians 1905 04 (59:7)

9.4.2011

    Výsledky:4:1,12:1,14:2,12:0,11:2,6:1.   ...


Dukla-Sparta (4:38)

3.4.2011

  Výsledky: 0:9,1:6,2:7,1:5,0:5,0:6.     ...


Sparta-Děčín 02 (48:14)

2.4.2011

  Výsledky: 4:1,7:1,5:2,12:2,4:2,6:0,5:4,5:2.     ...


Sparta-SK Benešov 02 (23:15)

27.3.2011

  Výsledky: 3:2,4:0,7:2,4:0,1:1,2:3,0:4,2:3.     ...


Sparta-Háje Jižní Město (51:2)

26.3.2011

    Výsledky: 8:0,13:0,4:2,12:0,5:0,9:0,   ...


Sparta-Bohemians 1905 2002 (17:20)

20.3.2011

  Výsledky: 3:2,2:2,2:4,3:2,1:3,3:1,2:4,1:2.     ...


Sparta-Teplice (72:8)

13.3.2011

  Výsledky:8:1,5:2,10:2,10:2,11:0,6:0,9:0,13:1.     ...


Sparta-Zličín 02 (68:10)

12.3.2011

  Výsledky: 12:0,13:0,10:0,14:0,6:2,1:5,6:0,6:3.     ...


Sparta-Vršovice 02 (24:2)

6.3.2011

  Výsledky: 0:0,4:0,5:0,4:0,3:0,4:1,2:1,2:0.     ...


Sparta-Neratovice 01,02 (25:16)

5.3.2011

  Výsledky: 1:1,0:3,3:1,1:4,2:3,8:0,5:2,5:2.     ...


Esprit Cup 1. místo (51:5)

27.2.2011

  Výsledky: Blšany 7:0,Slavia 1:1,Zlín 5:0,Bohemians 1905 4:2,Vítkovice 13:1,Ústí ...


Turnaj Brno 1. a 2. místo (56:12)

19.2.2011

  Sparta A : Sparta B 3:1,Prostějov 6:0,Zbrojovka Brno 4:3,ČAFC Židenice 5:0,Rajhrad ...


Sparta-Meteor 02 (26:12)

13.2.2011

  Výsledky: 4:0,4:2,1:3,5:0,2:0,5:3,3:2,2:2.     ...


Turnaj Jablonec 02 5. místo (11:9)

12.2.2011

  Výsledky: Slavia 1:2,Jablonec B 1:0,Mladá Boleslav 4:1,Ústí nad Labem 1:3,Liberec ...


Turnaj Neratovice 02 2. a 4. místo (30:14)

6.2.2011

  Sparta A : Neratovice B 1:0,Slavia 4:1,Benešov 1:0,Chrudim 3:3,semifinále Sparta B ...


Sparta-FC Brno Líšeň (41:7)

5.2.2011

  Výsledky: 4:1,3:0,4:1,5:1,4:0,11:1,5:1,5:2.     ...


Turnaj Dobřichovice 02 1. a 4. místo (49:23)

30.1.2011

  Sparta A : Olympia Hradec Králové 4:2,Zličín 4:3,České Budějovice 6:1,Braník ...


Sparta-Hradec Králové (27:10)

29:1:2011

  Výsledky: 5:0,3:1,4:2,2:4,1:1,3:0,4:0,5:2.     ...


Turnaj Teplice 2. místo (30:6)

22.1.2011

   Výsledky: Tempo 4:0,Teplice 6:3,Ústí nad Labem 5:1,Mladá Boleslav ...


Sparta-Brandýs 02 (48:3)

16.1.2011

    Výsledky: 2:0,3:0,6:1,4:0,6:1,9:1,6:0,12:0.   ...


Sparta-Aritma 02,03 (49:7)

15.1.2011

  Výsledky: 6:1,8:3,6:2,3:0,8:0,6:0,9:0,3:1.     ...


Turnaj Neratovice 1. a 2. místo (47:6)

9.1.2011

  Sparta A : Milovice 5:0,Admira 7:1,Neratovice B 4:1,semifinále Neratovice A ...


Sparta-Horní Měcholupy 02 (22:12)

8.1.2011

  Sparta-Horní Měcholupy 02 Výsledky: ...


Turnaj Motorlet 1. a 3. místo (38:12)

11.12.2010

Výsledky: Sparta A - Tempo 4:0,Motorlet 8:0,Meteor 2:0,Řeporyje 6:0,Sparta B 3:3. Sparta B ...


Turnaj Brandýs 3. místo (19:11)

5.12.2010

Výsledky: Meteor 1:3,Příbram 7:0,Teplice 4:1,semifinále Slavia 1:2,o 3. místo Příbram ...


Turnaj Chomutov 8. místo (4:10)

4.12.2010

Výsledky: ČAFC 2:1,Tempo 1:2,Sokolov 1:4,Blšany A 0:2,o 7. místo Blšany B 0:1. 1. ...


Sparta-Kačerov 01,02 (25:15)

28.11.2010

Výsledky:4:1,3:1,4:1,2:1,3:4,2:1,3:5,4:1.       ...


Turnaj Jablonec 2. místo (21:4)

27.11.2010

Výsledky: Jablonec B 7:0,Vrchlabí 3:1,Hradec Králové 3:0,Děčín 4:2,semifinále Mladá ...


Sparta - Bohemians 1905 2002 (8:41)

21.11.2010

Výsledky:2:1,1:4,0:3,2:5,0:4,2:6,1:8,0:10.       ...


Turnaj Dobřichovice 1. a 3. místo (55:11)

20.11.2010

Sparta A:  Kladno B 8:1,Benešov 9:0,Litoměřice 4:2,semifinále Kladno A 5:1,finále ...


Sparta-Benešov 02 (18:28)

14.11.2010

Výsledky:2:5,3:2,2:3,5:6,1:3,0:2,4:5,1:2.     ...


Sparta-Slavia (19:6)

13.11.2010

Výsledky: 5:0,5:1,2:1,0:1,5:0,2:3.   ...


Sparta-Teplice (36:8)

7.11.2010

Sparta-Teplice 36:8 Výsledky: 7:1,4:0,10:1,4:3,2:1,9:2.   ...


Braník-Sparta (7:39)

6.11.2010

Výsledky:0:4,3:7,1:6,0:13,2:1,1:8.       ...


Turnaj Meteor 2002 (5. místo)

28.10.2010

Turnaj Meteor 2002 Výsledky: Dukla 2:2,Meteor 0:4,Tempo 4:2,Kolín 2:2,V.Žižkov ...


Sparta-Bohemians Praha (43:3)

26.10.2010

Výsledky: ...


Sparta-Bohemians 1905 02 (13:35)

23.10.2010

...


Sparta - Sparta 02 (8:45)

24.10.2010

...


Podolí 02-Sparta (6:35)

16.10.2010

Výsledky:0:7,0:12,0:7,2:3,2:3,2:3. ...


Sparta-Tempo 02 (27:15)

10.10.2010

Výsledky:3:1,4:4,5:1,6:2,3:0,0:4,2:1,4:2.     ...


Sparta-ČAFC 02,03 (28:6)

9.10.2010

Výsledky: 3:3,7:0,8:0,5:2,4:0,1:1.     ...


Tempo-Sparta (5:27)

3.10.2010

Výsledky: 0:4,0:6,3:5,0:4,1:5,1:3.     ...


Tempo 02-Sparta (17:26)

25.9.2010

Výsledky: 3:4,4:1,2:2,1:4,1:2,2:4,2:5,2:4.       ...


Sparta-Admira (49:10)

24.9.2010

Výsledky: 11:1,11:0,9:2,6:3,7:3,5:1.     ...


Bohemians 1905-Sparta (0:62)

18.9.2010

Výsledky:0:9,0:12,0:15,0:11,0:10,0:5.   ...


Sparta-Benešov 02 (26:23)

12.9.2010

  ...


Sparta-Dukla Praha (23:4)

11.9.2010

Výsledky: 5:0,4:2,3:1,1:0,4:1,6:0.     ...


FC Háje - Sparta (0:63)

8.9.2010

  Výsledky: 0:9,0:8,0:10,0:10,0:12,0:14,   celkem 0:63 ...


Turnaj Ústí nad Labem (1. místo)

4.-5.9. 2010

Turnaj Ústí nad Labem Výsledky: Teplice 10:1,Ústí nad Labem 11:0,Jablonec 8:1,Zlín ...


Turnaj Braník 2002 (8. a 14. místo)

31.8.2010

Sparta A : Jablonec 1:5,Bohemians 1905 2:2,Tempo 2:5,Benešov 0:3,Brandýs 4:2,Podolí ...


Sparta-Aritma 02 (73:5)

29.8.2010

  ...


Turnaj Braník 2003 (1. a 2. místo)

28.8.2010

Sparta A : Litoměřice 5:2,Braník 6:1,Admira B 4:1,Litoměřice 2:2,Neratovice 7:1,Sparta B ...


Sparta-Sezimovo Ústí 02 (22 : 21)

25.8.2010

Sparta-Sezimovo Ústí 02 4 x 15 min 22 : 21 Ve středu 25.8. jsme změřili síly ...


Sparta-Bohemians 1905 02 (25 : 30)

22.8.2010

AC SPARTA PRAHA 2003 - BOHEMIANS 1905 2002 4 x 15min. 25 : 30   V ...


Sparta-Horní Měcholupy 02 (57 : 10)

21.8.2010

SPARTA PRAHA 2003 - SK HORNÍ MĚCHOLUPY 2002 4 x 20min. 57 : 10   V ...


Sparta-Sparta 02 (17 : 34)

18.8.2010

SPARTA 2003 - SPARTA 2002 4 x 15min. 17 : 34   Dnes byl naším ...


Sparta-Brandýs 02 (46 : 16)

17.8.2010

SPARTA 2003 - BRANDÝS 2002 4 x 20min. 46 : 16 ...


Sparta - Sparta 02 (15 : 50)

16.8.2010