Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

Jméno: Email:

Zimní rozlučka U-13 - 12.12.2015

Již tradičním vrcholem podzimní sezóny mužstva AC Sparta Praha U-13 bylo utkání rodičů proti dětem, které se uskutečnilo dne 12. prosince 2015 v Tréninkovém centru mládeže na Strahově.

I když je jasné, že jak kluci rostou, zrychlují a přidávají na důrazu, bude každé další utkání s nimi pro rodiče čím dál těžší, tak na toto utkání se rodiče (tentokrát jen tátové) posílení o trenérské trio a o starší sourozence (Bareš st. a Malina) pod vedením šéftrenéra Lehockého st., který pro zranění nemohl hrát, dobře připravili, a to jak herně (v podobě taktické porady před utkáním), tak co se týče předzápasového občerstvení, když se podával vynikající tatarský biftek ze pštrosa, který připravil Beránek st. Už konzumace syrového masa před zápasem jasně ukázala, jak jsou rodiče hladoví po gólech, což pak samotný průběh utkání jen potvrdil.

Rodiče nastoupili do utkání, kterému přihlíželi maminky, příbuzní a další diváci a které se hrálo klasicky na dvou hřištích, na hřišti A v sestavě: Vydra - Beránek, Kadlec, Michl, Kořán, Bareš st., Flaks, Razzeto a na hřišti B v sestavě: Ulrich - Šimonovský, Rubín, Mareš, Kaštánek, Proksch, Petržilka, Komani, když na střídačce byl připraven Malina. I když kluci vstřelili na hřišti A vůbec první gól v utkání, netrvalo dlouho a rodiče se začali prosazovat herně a následně také svojí herní převahu vyjádřili i brankově. První poločas skončil vítězstvím rodičů 15:3 a i když kluci v druhém poločase zabrali, stejný počet branek dostali i ve druhém poločase. Celkově tak zápas skončil přesvědčivým vítězstvím rodičů, kteří po závěrečném hvizdu a po společném focení svoji výhru za zpěvu písně "Byl jeden pán, ten kozla měl..." také náležitě oslavili. Co se týče hodnocení, není třeba zmiňovat konkrétní hráče, neboť v mužstvu vítězů podali výborný výkon oba brankáři, stejně jako všichni důrazní obránci, přemýšliví a běhaví záložníci i šikovní a v koncovce znamenití útočníci.

S ohledem na dosažený výsledek se proto nikdo z přítomných nemohl divit, že vítězné mužstvo se hned po utkání přesunulo do staročeské plzeňské restaurace "U Bansethů" v Praze 4-Nuslích, kde proběhlo hodnocení zápasu a kde se pak následně také uskutečnila velmi zdařilá beseda o sportu...

Zcela na závěr je připojeno pár statistických údajů.

Výsledek: "Sparta Praha U13 " - "Rodiče U13"     13 : 30 (6:2, 9:1, 4:0, 11:10)