Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Přednáška pro rodiče - Marian Jelínek

Vážení rodiče, 

AC Sparta Praha fotbal, a.s., si Vás dovoluje ve spolupráci se společností SportClient s.r.o., která poskytuje servis nejen vrcholovým sportovcům, pozvat na exkluzivní přednášku PhDr. MARIANA JELÍNKA na téma: 

MENTÁLNÍ KOUČINK DĚTÍ VLASTNÍMI RODIČI PŘI ROZVOJI JEJICH SPORTOVNÍ KARIÉRY.

Tím, že jste své dítě přivedli k aktivnímu sportu a v této oblasti ho dále podporujete, dáváte jasný signál, že vám jeho sportovní budoucnost není lhostejná. 

Jste ale jeho skutečnou oporou při budování jeho maximální sportovní kariéry? Víte, jak mu můžete pomoci být úspěšným sportovcem? Dokážete mu vysvětlit, co to vlastně znamená úspěch? Máte představu, co může brzdit jeho výkon nebo jak je možné v něm vzbudit potřebnou motivaci k (vrcholovému) sportu? Tušíte, jakým způsobem je možné zvyšovat jeho herní potenciál a především, kde můžeme my rodiče udělat zásadní chyby?

Nad těmito a dalšími tématy se bude zamýšlet Marian Jelínek - hokejový trenér (zlato z MS 2005, 2x titul s HC Sparta Praha) sportovní kouč, manažer, spisovatel, dlouholetý osobní kouč Jaromíra Jágra. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Přednáší špičkovým sportovním klubům a asociacím, individuálně spolupracuje s top vrcholovými sportovci. 

V případě vašeho zájmu se registrujte na www.sportclient.cz.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat manažerku společnosti SportClient Lucii Mičkalovou, mobil. 603 809 451, e-mail: lucie@sportclient.cz.

Snahou společnosti SportClient je pomáhat nejen vrcholovým sportovcům, ale i budoucím „HVĚZDÁM“.

 

Pozvánka - přednáška Marian Jelínek (rodiče)