Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

HT Olomouc

Na turnaji jsme měli dva týmy a tentokrát se kluci rozdělili podle toho, kdo bude chtít chytat, protože jsme měli do branky připraveného pouze Filipa.

Právě Filipově partě se ale turnaj vůbec nevyvedl. Nebyli jsme schopni obejít soupeře, přihrát si míč, zkrátka jsme z našeho fotbalového umění neukázali vůbec nic a téměř všichni kluci zůstali daleko za očekáváním. Jediné povedené utkání bylo z naší strany bohužel až to poslední. 
Začali jsme prohrou s červenou Sigmou Olomouc 2:5. Naše trápení pokračovalo proti průměrným týmům jako byly Slovácko, Opava a Sparta Brno, kterým jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku. S Opavou jsme dokonce prohráli 0:1, když nám soupeř vstřelil svůj jediný gól ve skupině. A tak jsme zaslouženě skončili poslední ve skupině a o 9.místo se utkali s Baníkem Ostrava. V tomto zápase jsme předvedli spoustu pěkných akcí a po nich stříleli i hezké branky. Nakonec jich kluci nastříleli šest a i díky tomu bylo jejich celkové skóre 8:8. 
Druhá parta začala o poznání lépe a s Berym v brance porazila modrou Olomouc vysoko 8:0. Do dalšího zápasu byl v brance připraven Páťa a kluci tentokráte porazili Trenčín 3:1. Remízu v oslabení proti Prostějovu (3:3) vychytal Deny a v posledním vitězném utkání skupiny proti Ostravě (4:2) se v brance představil Bubí. V semifinále proti Brnu se do branky postavil Dan, soupeře vychytal (5:0) a zároveň si jasně řekl o brankářskou nominaci do finále, proti červené Sigmě. Olomoučtí se prosadili jen jedinkrát a to s velkou dávkou štěstí. Podařilo se jim však jen snížit na konečných 4:1.

Pořadí:
1. AC Sparta Praha 2
2. Sigma Olomouc červená
3. Sparta Brno
4. Prostějov