Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

Jméno: Email:

Hradec hodnocení

Utkání mělo naprosto stejný obrázek, jako minulý týden. První čtvrtina a výhra 5:1, zbylé vždy prohra 1:2.
Znovu jsme odehráli solidních 40minut, kdy jsme na jednom hřišti dobrou hru potvrdili i brankami a výhrou 6:3. Na druhém jsme byli po obě čtvrtiny lepším týmem, ale nedokázali jsme vstřelit branku ani z těch nejvyloženějších šancí.
Druhou polovinu utkání byla jedna parta opět herně lepší a tlačila soupeře, gólově to ale zase byla bída a jen těsné vítězství 2:1. To druhá parta měla šancí jen pár a ještě jsme je vyřešili velice špatně. K tomu jsme ještě kazili neuvěřitelné množství jednoduchých přihrávek a vůbec nedostupovali a neobsazovali hráče. Toho soupeř využil a měl spoustu vyložených šancí. Proměnil jen tři.
Celkový výsledek nejtěsnější možný- 8:7. Kluci opět hráli na doraz, navíc někteří měli v nohách i utkání systémem 5+1. S únavou šla opět naše technická vybavenost dolů a v poslední čtvrtině nás soupeř na jednom hřišti fyzicky převyšoval.