E-mail: vais@italinox.cz

Jméno: Email:

Hodnocení ZL

Sparta- V.Žižkov ´02     4:3 (1:0)
Velmi dobré utkání z obou stran. Měli jsme pomalejší rozjezd, ale postupně se hrál stále lepší a lepší fotbal. V prvním poločase, především v jeho závěru, měl soupeř více šancí, které neproměnil. My jsme si vypracovali 3 vyložené, z nichž jsme jednu proměnili a poločas vyhráli 1:0.
Ve druhém poločase jsme hráli velmi dobře, dostali se zaslouženě do dvoubrankového vedení a mohli přidat další góly. Nepodařilo se a tak trestal soupeř. Po našich dvou velkých chybách dokázal vyrovnat a následně se i dostat do vedení. Ke konci zápasu jsme si však dokázal vytvořit velký tlak, chytrou střelou jsme stav zápasu vyrovnali a v posledních vteřinách, dokonce se závěrečným hvizdem rozhodčího, strhli vedení na svou stranu.
Kluci zaslouží pochvalu nejen za předvedenou hru, ale především za bojovnost a touhu zvrátit nepříznivý výsledek utkání. Makali až do závěrečného hvizdu a to se nám vyplatilo.

Sparta- Admira Praha ´02     5:1 (4:1)
V tomto zápase nám vyšel vstup do utkání a brzy jsme vedli. Náskok jsme dál navyšovali a v poločase zaslouženě vedli 4:1. Kluci hráli proti urostlým, ale pomalejším hráčům soupeře, chytře, snažili se držet míč a hrát především rychle po zemi. I proto jsme Admiru jasně přehrávali.
Ve druhém poločase jsme častěji střídali všech pět střídajících hráčů najednou, což mělo vliv na kvalitu naší hry. Přes častou snahu o střelbu ze střední vzdálenosti (jednoznačně chválíme) jsme dokázali vstřelit jen jednu branku.
Kluky chválíme za to, jak se chytrostí a fotbalovostí dokázali vyrovnat s jednoznačnou fyzickou převahou soupeře, kterého téměř nepouštěli z vlastní poloviny hřiště.