Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Hodnocení Zbuzany

Turnaj Zbuzany

V sobotu odpoledne jsme se zúčastnili halového turnaje pro ročník 2002. V těžké skupině jsme se utkali dvakrát s Příbramí, Pískem, ČAFC a Kladnem. Všechny týmy byly o rok starší a na jejich kvalitě hry to bylo znát. Především soupeř z Příbrami byl pro nás velmi dobrým testem.
Bohužel jsme herně propadli a prospali první dva zápasy. Nejprve proti "zelené" Příbrami, když jsme soupeři doslova darovali minimálně 3 z pěti branek. Hned v úvodu zápasu jsme nepokryli aut soupeře, kterému předcházelo špatné řešení situace, kdy jsme místo střelby na branku dostali míč až do autu. Druhý a čtvrtý gól jsme pak dostali po našich standardních situacích (roh a nepřímý volný kop) ! Soupeř tedy zaslouženě vyhrál 5:2.
Proti Písku jsme začali téměř stejně. Soupeř z 1.šance vstřelil vedoucí branku, druhou jsme mu opět darovali sami a kluci začali hrát až od stavu 0:3. Snížili jsme, soupeře zatlačili na jeho polovinu a o bodový zisk nás připravilo tradiční neproměňování šancí, do kterých jsme se dokázali dostat, často jsme se snažili o střelbu, ale bohužel jsme nebyli schopni trefit branku.
Zlepšené výkony proti ČAFC Praha a Kladnu vedly k našim jednoznačným výhrám (6:0, 5:2), i když Kladno překvapilo taktickou hrou, kdy čekalo na naše hráče na své polovině hřiště, což kluky sice zaskočilo, ale přesto jsme si s tím dokázali poradit a v těchto dvou zápasech jsme dokázali vstřelit celkem 11 branek.
Jednoznačně nejlepší výkon jsme předvedli proti vítězi turnaje, "černé" Příbrami. Výborný zápas, hraný nahoru dolů, jsme nakonec i přes vedení nedokázali dotáhnout do vítězného konce a soupeři podlehli 1:2. I přes porážku to byl jednoznačně nejpovedenější zápas našeho týmu v turnaji. Škoda jen neproměněných šancí.

Kluci zaslouží pochavalu za předvedenou hru od třetího utkání. Příště ale musíme v tak náročném turnaji zabrat hned od první turnajové minuty! Patrik Vydra byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje.