Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Hodnocení - Westend Cup U12 - Berlín

Westend cup 2015

 

Turnaj byl rozdělen na dva hrací dny. Pro první hrací den, nám byla přidělena skupina A, ze které do dalšího dne postupovaly tři týmy. První den byla naše bilance pozitivní s třemi vyhranými a dvěma prohranými zápasy.  Především naše role byla zcela jiná, protože jsme se setkali s týmy, které na nás vyvíjely tlak a velké úsilí nám znepříjemnit situaci a každou chybu trestaly. Podařilo se nám postoupit z druhého místa do skupiny se šesti nejlepšími týmy.

 

Druhý den jsme začali aktivní hrou od samotného začátku, kdy jsme v utkání s Herthou Berlín a Augsburgem měli velkou počáteční převahu, avšak dvougólové vedení v obou z nich stačily pouze na dvě remízy. Třetí utkání, ve kterém se rozhodovalo o pořadí, jsme sehráli s  londýnskou Chelsea. Bylo to velmi obtížné utkání, které nadchlo nejen diváky, ale i trenéry obou týmů. Po vítězném utkání nás znovu čekal náš přemožitel z prvního hracího dne, tým Irské fotbalové asociace, avšak i tento zápas jsme nakonec zvládli a otočili třemi vstřelenými brankami. Zápas o všechno, poněvadž naše skupina byla velmi vyrovnaná, jsme sehráli s 1. FC Union Berlín.  Náš poslední zápas byl ve znamení dominance našeho týmu, suverénní výkon jsme podpořili množstvím vytvořených šancí a efektivitou v mnoha herních činnostech. Po zdařilém utkání jsme na turnaji obsadili první místo. Jsme velmi rádi, že i ve světové konkurenci, jakou nám tento turnaj přinesl, jsme obstáli a dokázali naši kvalitu.  Děkujeme hráčům za předvedené výkony a těšíme se na další práci s nimi.

 

 

Sparta

 

Diplom

 

 

Hodnocení - oficiální stránky Sparta Praha a.s. 

 

Výsledky:

 

1.den:

ACS-Irish Football Association 0-2, ACS-Westend 4-0, ACS-HSV 1-0, ACS-Tenis Berlín 1-0, ACS-Hertha Berlín 0-1

 

2.den:

 

ACS-Augsburg 2-2, ACS-Herta Berlin 3-3, ACS-CHELSEA 1-0, ACS-Irish Football Association 3-1, ACS-Union Berlín 4-0

 

Sestava:

 

Kořán,  Ulrich,  Kaštánek, Beránek, Michl, Lehocký, Mareš, Dominik, Kadlec, Boček Kabongo, Kaufman, Razetto, Najer, Sprinc