Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Hodnocení víkend

MU FK Admira Praha- AC Sparta Praha 7 : 42
Utkání dvou rozdílných výkonů našich družstev. Jedno hrálo od první do poslední minuty náročný, ale kombinačně a individuálně moc pěkný fotbal, kdy jsme snad poprvé odehráli ve stejném nasazení celých 52minut a to dokonce bez střídání. Druhý tým měl naopak velmi špatnou první polovinu zápasu co se nasazení a pohybu po hřišti týče. Když se k tomu přidaly hodně nepovedené individuální výkony některých kluků, byl jejich poločasový výsledek odstrašující- 4:5. Odstrašující především proto, že stejnému týmu Admiry dala druhá parta 20 branek, aniž by inkasovala. Druhou polovinu zápasu, po zlepšeném výkonu, pak kluci vyhráli 7:0.
Celkový výsledek 42:7 je zcela zasloužený, protože především na jednom hřišti byla naše převaha s přibývajícím časem až drtivá a ve druhém poločase jsme na obou hřištích ani jednou neinkasovali.

MINITURNAJ SPARTA+ OLOMOUC+ BRNO

V neděli jsme odjeli do Olomouce sehrát další  těžké, kvalitní zápasy. Hrálo se dvoukolově, 5+1 na dvou hřištích souběžně. Hrací čas byl 1x25min.
My jsme hráli nejprve s Brnem, pak rovnou s Olomoucí a po 25min přestávce jsme si dvojzápas zopakovali.
Protože jsme měli na střídání, narozdíl od soupeřů, celkem jen 3 hráče, věděli jsme, že nás čeká další fyzicky i fotbalově náročná prověrka proti nejlepším týmům v republice.
Tým Filip:
Deny, Kašty, Tom, Pája, Káca a Kryštof
Po krátké rozcvičce jsme utkání proti Brnu odehráli velmi dobře a i přes další neproměněné šance vyhráli 4:1, když jsme již tradičně soupeři jeho jediný gól darovali. Druhý zápas s Olomoucí jsme ale začali nekoncentrovaně, utekl nám začátek a výsledkem byla prohra 2:4. V tomto utkání jsme vyrobili zbytečně hodně chyb a soupeř měl ještě několik velkých šancí. Kluci ale také v koncovce několikrát selhali.
Druhý zápas s Brnem jsme po přestávce začali stejně špatně a nekoncentrovaně jako s Olomoucí a po sérii hrubých individuálních chyb rychle prohrávali. Postupně se ale naše hra zvedala a vytvářeli jsme si hodně vyložených šancí, které naši kluci trestuhodně zahazovali a když už jsme se konečně gólově prosadili a nadechovali se k obratu, přišla další velká chyba na konečných 2:4. Zatímco soupeř dával góly s lehkostí, my jsme se na ně hodně nadřeli a na jednu branku jsme potřebovali neuvěřitelné množství šancí. Celkový výsledek byl nakonec velmi těsný 6:5 v náš prospěch. Poslední zápas s Olomoucí jsme předvedli asi nejhezčí fotbal a měli šanci za šancí. Snad každý z hráčů šel minimálně 2x sám na brankáře, ale většinou jsme nebyli úspěšní. I přesto jsme zaslouženě vedli v polovině zápasu „jen“ 4:0.Soupeři se podařilo korigovat výsledek až ke konci utkání na 4:2. Celkově tedy 6:6.
Největší bolestí tohoto týmu bylo proměňování vyložených šancí a v obraně se nám u některých hráčů opakují stále stejné chyby: lehce prohrané souboje, nedostupování hráčů a velmi špatný odhad na míč.

Tým „Dejv“:
Bery, Dan, Peky, Bóča, Dominik, Honza, Luky
První utkání s Brnem jsme byli herně lepší, vytvořili si dostatek šancí, ale dokázali proměnit jen dvě. Soupeř dal naopak první gól po našem nedůsledně odehraném souboji, kdy jsme propadli nejprve před střelou, která se odrazila od tyče, k absolutně volnému hráči soupeře a ten dopravil odražený míč do prázdné branky- druhá velká chyba. Vyrovnávající gól jsme soupeři darovali další hrubou chybou, když jsme útočníka nechali doběhnout míč, ke kterému jsme měli mnohem blíž a ten pak pohodlně skóroval. Zápas tedy skončil 2:2.
Stejný průběh zápasu byl i s Olomoucí. Opět dostatek šancí, opět hrubé chyby a opět remíza- 3:3.
Zatímco v prvních dvou utkáních jsme hráli slušně, druhý dvojzápas byl doslova výbuchem týmu. Většina hráčů přestala stíhat fyzicky, naše aktivita byla na bodu mrazu a soupeř nás tvrdě potrestal. Brno- 2:6, celkem tedy 4:8 a Olomouc dokonce 4:9 (z toho jsme si asi 6 branek vstřelili téměř sami). Celkově Olomouc 7:12.

Kluky můžeme pochválit za první dva zápasy, kdy téměř všichni předvedli povedené výkony. Naopak ve hře ve druhé části miniturnaje bychom našli pozitivních věcí hodně málo a za individuální projev bychom hráče k pochvale dlouho hledali a našli tak dva..

Šancí jsme si vytvořili poměrně dost, efektivita byla stejně jako u druhého týmu velmi nízká, ale chyby, kterých jsme se dopouštěli v obraně byly místy doslova k neuvěření. 

Po herně náročném víkendu nás čeká trénink až v úterý, ve středu sehrajeme další přípravné utkání a od pátku čeká kluky po dlouhé době volný víkend pro načerpání sil do dalších těžkých zápasů.

JV