Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Hodnocení trenéra - České Budějovice

SK Dynamo Č. Budějovice 1:2 (1:1) AC Sparta Praha U14

"Sparta se dostala v šesté minutě do vedení, když se prosadil Komani po přihrávce Waltera. Celý první poločas byl spíše v režii domácích, kteří působili daleko živějším dojmem. Sparta hrála velmi pasivně a bylo jen otázkou času, kdy se soupeř dokáže prosadit. Vyrovnání přišlo v poslední minutě první půle, kdy se z poza vápna ujala střela domácího hráče.

Druhý poločas byl doslova naruby. Domácí se zatáhli a mladí sparťané se snažili prosadit přes domácí obranu. Veškerý tlak a náznaky šancí končil před pokutovým územím. Domácí měli několik nebezpečným protiútoků, kdy hosty podržel brankář. Rozhodnutí přišlo v poslední minutě zápasu, kdy se prosadil Razetto po přihrávce Waltera.

Domácí hráli v prvním poločase velmi dobře. Náš přístup a pohyb na hřišti byl velmi pasivní. Musíme si všichni uvědomit, že takhle jako tým nemáme šanci uspět. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Výhru jsme strhli na svoji stranu, asi i se štěstím v poslední minutě, nicméně si Sebastian gól zasloužil za svůj výkon a přínos do zápasu."