Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Hodnocení Skalná

Sobota 3.5.2014
Turnaj jsme začali velmi dobrým výkonem proti soupeři z Prostějova a zaslouženě vyhráli 4:1. Předvedená hra nás velmi potěšila a už jsme se těšili na dalšího soupeře, kterým byl Hallescher FC. Bohužel jsme nenavázali na předchozí výkon, ale i přesto jsme si vytvořili dostatek šancí, kdy nás doslova zázračně vychytal brankář soupeře. Nebyli jsme schopni proměnit velké příležitosti několikrát jsme nastřelili brankovou konstrukci a v úplném závěru neproměnili ani pokutový kop. Soupeř, který se dostal k naší brance jen sporadicky tak zvítězil 1:0. Toto utkání, jediné bez vstřeleného gólu, nás nakonec stálo postup do finálové skupiny. V dalších zápasech skupiny jsme totiž vyhráli 5:0, 4:0 a 8:0.
Ve skupině o 5.místo jsme porazili dalšího zklamaného favorita turnaje Red Bull Leipzig 3:1 v bezesporu nejkvalitnějším utkání. Po dalších dvou výhrách s SK Klatovy (5:0) a Halle 96 (7:0) jsme ovládli tuto skupinu a celkově skončili pátí.
Velké zklamání je pouze z konečného umístění. Předvedená hra byla na velmi vysoké úrovni, předvedli jsme spoustu krásných fotbalových akcí, vstřelili krásné branky, kterých jsme nasbírali nejvíce v celém turnaji- 36. Inkasovali jsme pouze 3 góly. I v tomto ohledu jsme byli nejúspěšnějším týmem. Bohužel nás střelecká nemohoucnost v jediném utkání stála lepší umístění.

Neděle 4.5.2014
Druhý den jsme ve Skalné obměnili tým a začali pěknou hrou proti SC Feucht (4:0). Ještě lepší výkon kluci předvedli proti silnému Hradci a zaslouženě znovu vyhráli 3:1. Tradičně přišlo uspokojení, ale i průměrný výkon stačil k dalšímu vítězství s domácí Skalnou 3:0. Stejný výkon proti mnohem kvalitnější Plzni, se nám tentokráte vymstil a i přes vedení 2:0 v zápase jsme nakonec jen remizovali 2:2. I přes tuto bodovou ztrátu jsme postoupili do finálové skupiny, kam jsme si přenesli i nějaké šrámy a sil postupně ubývalo. Přesto jsme po dobrém výkonu porazili Zbrokovku Brno 1:0. V následujícím zápase a derby se Slavií jsme hráli velmi ustrašeně a soupeř byl lepší. Po remíze 0:0 jsme v záverečném zápase potřebovali porazit Red Bull Leipzig, abychom turnaj vyhráli. Opět pro změnu velmi dobrý výkon našeho týmu, ale jediná chyba rozhodla o vítězství Red Bullu 1:0.  
Kluci zaslouží pochvalu za předvedené výkony, nasazení a bojovnost v utkáních, kde se jim fotbalově nedařilo.