Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

Jméno: Email:

Hodnocení Prachatice

V neděli jsme si poprvé vyzkoušeli soutěžní utkání mladších žáků (U12) proti soupeři z Prachatic. Prvních 15minut jsme se "seznamovali" především s pravidlem ofsajdu, které nám dělalo značné problémy. Hráli jsme vždy po tuto ofsajdovou hranici, kde jsme soupeře zamkli, ale nedokázali se prosadit střelecky. Od 2.poloviny prvního poločasu jsme si ale začali vytvářet čím dál více brankových příležitostí. Proměnili jsme ale pouhých pět a tak poločasové skóre bylo těsné 5:3.
Ve druhém poločase jsme hru rapidně zlepšili a na obou hřištích si vytvářeli jednu šanci za druhou. Na Dejvově hřišti jsme si vypracovali 15 vyložených brankových příležitostí (sami před brankářem), které se nám nepodařilo proměnit. Chyběl větší důraz a rychlost v zakončení. K tomu jsme ještě nastřelili pětkrát tyč. Podobně na tom byla i Fíkova parta. Přes takovéto množství šancí jsme dokázali ve druhém poločase vstřelit "pouze" 10 branek a navýšit tak celkové skóre na 15:5.
Za předvedený výkon zaslouží kluci velkou pochvalu, soupeře jednoznačně přehrávali a dominovali ve všech činnostech. Jediné, na čem je třeba zapracovat, je proměňování šancí.