Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Hodnocení Písek

Turnaj Písek
Nominace: Ulrich, Mareš D., Kadlec, Walter, Rubín, Lisý, Nguyen, Kaufmann, Boček, Razetto  

Včera jsme odehráli velmi dobře obsazený turnaj v Písku. V základní skupině jsme zaváhali hned v prvním utkání proti domácímu Písku. Kdy jsme téměř celou hrací dobu drželi míč na svých kopačkách. Soupeř nám však hned v úvodu z ojedinělého brejku vstřelil branku a nám se přes dobrou hru a několik vyložených šancí podařilo jen vyrovnat. Kluky jsme za předvedený výkon pochválili a šlo se na Motorlet. Obraz hry byl stejný. Opět jsme drželi dobře míč, přehrávali soupeře, ale ten z naší jediné chybičky vstřelil vedoucí branku. Od té chvíle jsme zbytečně znervózněli, zbrkle se zbavovali míče. Po vyrovnávací brance se naše hra opět zvedla a nakonec jsme se závěrečným hvizdem dokázali vstřelit vítěznou braku, pěknou střelou z přímého kopu. V závěrečném zápase skupiny jsme se utkali s Teplicemi. Opět spokojenost s předvedenou hrou a další vítězství 3:2. 
Ve finálové skupině jsme se hned na úvod střetli se Slavií. Naši kluci začali ustrašeně a soupeř byl na začátku utkání lepší. Slávisti si vytvořili několik velkých šancí, kdy nás podržel Filip. Pak se ale hra vyrovnala a krásnou střelou jsme se dostali do vedení 1:0. Hru jsme pak měli pod kontrolou. Přišel ale faul na polovině Slavie a ta dlouhý nákop před naší branku protavila ve šťastný vyrovnávací gól, kdy jsme si tečovali hlavou míč pod břevno. Necelé dvě minuty před koncem byl tedy stav 1:1. Téměř vzápětí jsme ale opět strhli vedení na svou stranu, kdy jsme po další pěkné individuální akci a střele z velké dálky rozhodli o výhře 2:1.
Další zápas, malé derby, s Bohemians 1905 jsme se protrápili, protože soupeř svým způsobem hry hodně zmenšoval prostor v těžišti hry a my jsme se dlouho nemohli dostat do větších šancí. Přesto náš vítězný gól na 2:1 padl po krásné křídelní akci.
V posledním utkání a zároveň souboji o první místo v turnaji jsme se střetli s Hradcem Králové. Fyzicky zdatný soupeř nás předčil především v důrazu a agresivitě. Spoléhal na dlouhé výkopy od brankáře a všechny přímé kopy z jakéhokoliv místa posílal přímo na naší branku, kde stálo klubko hráčů, bránících našemu brankáři ve výhledu. Hra v poli byla jinak vyrovnaná, ale v těchto aspektech se naši hráči svou fyzickou konstrukcí a fotbalovým naturelem nemohli Hradci rovnat. První inkasovanou branku jsme obdrželi po snaze o konstruktviní založení útoku přihrávkou po zemi, kterou vystihl útočník soupeře. Druhý gól jsme pak inkasovali právě po přímém kopu Hradce, který nakopl míč ze své poloviny na naší branku a po závaru definitivně rozhodl o svém vítězství v zápase i turnaji.
Kluci zaslouží pochvalu především za to, že se snažili v každém zápase držet svou herní tvář, bez ohledu na "důležitost" utkání a předvádět dobrý fotbal, kterým se prezentujeme poslední dobou, bez ohledu na složení nominací. Trošku nám chyběla větší kvalita v zakončení a lepší řešení některých útočných situací.
JV 

Pořadí:
1. FC Hradec Králové
2. AC Sparta Praha
3. SK Slavia Praha
4. Bohemians 1905

..............