E-mail: vais@italinox.cz

Jméno: Email:

Hodnocení Písek

FC Písek- AC Sparta Praha 3:7 (1:4), celkově 3:12
V neděli jsme po náročném turnaji ve Skalné přijeli do Písku, odehrát těžké utkání naší U12. Nastoupili jsme na polovině hřiště, druhou dali dohromady kluci U12. Čekal nás velmí kvalitní soupeř, který v minulém kole porazil Slavii 17:1 a od první Sparty jej dělily pouhé tři body.
První poločas jsme začali výborně, hráli rychle, se spoustou pěkných akcí. Soupeře jsme přehrávali, ale měli jsme starosti s jeho rychlými a důraznými hráči. Vstřelili jsme 4 krásné branky a Písku se podařilo snížit jen z přímého kopu, který jsme si tečovali do vlastní branky.
Ve druhém poločase už byl znát úbytek sil v tomto fyzicky náročném zápase, kdy jsme měli jen jednoho hráče na střídání. Přesto jsme se dál snažili hrát svou hru plnou náročných náběhů a rychlých přechodů. Úbytek sil se projevil i v technické nepřesnosti v zakončení a převážně ve finálních přihrávkách, které jsme na rozdíl od prvního poločasu, zbytečně kazili. I tak jsme se 3x střelecky prosadili a když Filip chytil i penaltu, vyhráli jsme druhý poločas těsně 3:2.
Opět velká pochvala za předvedený výkon, jsem rád, že se nám podařilo navázat na předchozí výkony velmi kvalitní a náročnou hrou.