Přejdi do sekce : K klubové A tým M mládež U16 Ž ženy E E-shop

AC Sparta Praha ročník 2003

Zobrazit celý seznam

Mgr. Jan Kopáňko

hlavní trenér ročníku 2003
Tel.: +420 777 690 925
E-mail: koprs@seznam.cz
             kopanko@sparta.cz

 

Michal Hladík

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 605 227 129
E-mail: mysak.hladik@seznam.cz

 

Martin Vais

asistent trenéra ročníku 2003
Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

 

Jméno: Email:

Hodnocení Hradec Králové

V neděli jsme se zúčastnili halového turnaje v Hradci Králové. Na začátku nás překvapil rychlý povrch haly, těžký sálový míč a negativní reakce fanoušků. Se vším jsme se ale postupem času dokázali vyrovnat a nakonec celý turnaj vyhrát.
První utkání s Trutnovem jsme začali zbytečně nervózně a i přes doporučení jak pracovat s míčem se snažili kluci, dle svého zvyku, střílet ze střední vzdálenosti a ještě k tomu co nejvíce nahoru. Což se nám samozřejmě nedařilo. Ale trpělivou hrou jsme nakonec dokráčeli k vítězství 3:2. V dalším zápase jsme si poradili s Chrudimí 4:1 a poslední zápas s nejslabším soupeřem jsme zvládli v poměru 7:2.
V semifinále jsme se utkali s Roudnicí 4:0 a ve finále nás čekal Jablonec, který do finále postoupil stejně jednoznačně a hladce jako my.
Ve finále bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách. Jablonec se ujal vedení, my jsme během chvíle vyrovnali a chtěli strhnout vedení na svou stranu. Což nám dost ztížila vlastní branka 2 minuty před koncem zápasu. Zase jsme stačili vyrovnat, v úplném závěru jsme ještě ve velké šanci neproměnili a utkání tak došlo k penaltovému rozstřelu. David soupeři dvě penalty chytil, třetí skončila na tyči a nám tak stačila jedna jediná proměněná.
Kluci zaslouží pochvalu za to, že zvládli očekávanou roli favorita turnaje a i když nám místy předvedená hra skřípala, nemuseli jsme po celou dobu turnaje zvyšovat hlas proto, abychom někoho z kluků donutili k větší bojovnosti nebo aktivitě v soubojích. Branky jsme stříleli po pěkných akcích a dovednostně jsme byli, jednoznačně daleko před soupeři.
JV