Tel.: +420 602 539 519
E-mail: vais@italinox.cz

Jméno: Email:

Hodnocení Hradec

Do Hradce jsme si jeli zahrát přípravné utkání systémem 7+1, jehož smyslem bylo vyzkoušet nové hráče a umožnit našim brankářům, aby si také po delší době zahráli v poli. Síly jsme rovnoměrně rozdělili do obou týmů a šanci vyniknout v brance dostali Páťa, Deny, Bubí a Viktor. Soupeř svá dvě družstva rozdělil asi dle kvality, což nám především při prvním střídání týmů dělalo problém a než si kluci zvykli, že už nehrají proti "slabší" partě, vytvořil si soupeř na jednom hřišti slušný náskok.
Celé utkání by se dalo rozdělit na dva úseky. Do poloviny hrací doby jsme předváděli slušnou hru hlavně směrem dopředu. Důkazem toho je, že jsme během prvních pěti minut šli 4x sami na brankáře, ale ani jednou jsme neuspěli. První třetina byla na jednom hřišti celkově ve znamení zahazování šancí a velké převahy, na hřišti druhém byly síly vyrovnané- celkový výsledek 6:1. Po první změně jsme byli proti "lepší" polovině převážnou část hry horší a na druhém hřišti byla opět naše hra mnohem kvalitnější, opět jsme ale často v koncovce zklamali a tak jsme druhou část prohráli 7:8. Od poloviny této třetiny už jsme šli ale herně dolů, zbytečně ztráceli jednoduché míče, hráli hodně nepřesně a především úplně zapomínali bránit hráče, kteří často zůstávali za našimi zády. Poslední třetinu jsme na obou hřištích začali hodně nekoncentrovaně a brzy prohrávali o dvě a tři branky. Oba týmy dokázaly vyrovnat, ale koncovky měly odlišné. Bílá zahodila ještě další šance a Červená, která se také snažila ještě výsledek otočit, nakonec dvakrát inkasovala. Poslední třetina tedy skončila opět vítězstvím Hradce 7:5.
I přes celkové vítězství a pozitivní dojem především z první třetiny zápasu musíme do dalšího utkání zlepšit především nasazení a ochotu po ztrátě míče okamžitě přepnout myšlenky na obranu a získání míče zpět. Protože dopředu nám to jde snadno, ale kousout se a po ztrátě míče okamžitě zabrat zpět, s tím máme zatím někteří problém, především, když už nám ubývají síly a je třeba si sáhnout na dno.